Skip to main content

Maria Baydar meedias

Intervjuud, artiklid, podcastid

TV3.ee artikkel

“Eksootilise silmapilguga oskab Maria Baydar panna ennast elegantsel moel kuulama ja vaatama. Tema missiooniks on aidata korrastada inimeste maailmapilti või sisekaemusi, et jõuda lähemale tõelise rahulolu ning õnneni.”

Ausad Naised podcast #92

“Teie ees on uus saade ja külaliseks on Maria Baydar, kes on terapeut, koolitaja, kirjanik, vaimse heaolu strateeg ja praktik ning coach, kellel on inimestega töös 11 aastat praktilist kogemust. Saade sai lõbus, aus, tõsine, humoorikas ehk väga mitmekülgne! “

Puuduta Mind saade #263

“Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi „Puuduta mind“ saate külaliseks on seekord Maria Baydar – terapeut, suurkoolitaja, motivatsioonikõneleja, kirjanik, šamanismi praktiseerija, unistuste elu ja vaimse heaolu strateeg ning enesearengu õpetaja, kellel on aastatepikkune praktiline kogemus.”

TV3.ee artikkel

“Eesti teleajaloo skandaalseim ja valusaim armastuslugu tele-ekraanil on lõppenud. Pärast dramaatilisi sündmusi kutsusime “Vallaline kaunitar reageerib” viimasesse saatesse külla terapeudi ja koolitaja Maria Baydari ning koolitaja ja coach’i Raido Rõivase, et vaadata tagasi finaalile ning Pärnus toimunud skandaalsele sõnavahetusele.”

Postimees.ee artikkel

“Koolitaja ja coach Maria Baydar jagab nelja raamatusoovitust, mis aitavad muuta elu paremaks. Raamatutest leiab praktikaid ja nõuandeid, kuidas muuta erinevaid eluvaldkondi.”

Intervjuu Maria Baydariga

“Mida annab tantra enesearengule ja kuidas see toetab kasvamist paaris. Nendele ja teistele küsimustele vastab müstiline Maria Baydar.”

Naistekas artikkel

“Koolitaja ja coach Maria Baydar nendib, et elu ise valis ta tegema seda, millega ta praegu tegeleb. Ta selgitab, et nii kaua kui ta end mäletab, on ta olnud väga huvitatud strateegiatest ja meetoditest, kuidas lõpetada ära vaimsed kannatused, murda läbi sisemistest takistustest ja saavutada unistusi.”

Õhtuleht.ee artikkel

“Teadvusteraapia keskuse looja ja juhi Maria Bayder’i poole pöörduvad inimesed, kellel on kontrolli alt väljunud ärevus, paanikahood, ülitugev ülemõtlemine või läbipõlemine, millest omakorda tekivad teised terviseprobleemid: stress, hirmud tuleviku ees, kontakti puudumine iseendaga. Sellest tulenevalt saavad kannatada suhted ja eneseteostus, kaob elurõõm ja teotahte, maad võtab depressioon, suur emotsionaalsus ja ülitundlikkus.”

Telegram.ee artikkel

” Oma varasemates intervjuudes on Maria avaldanud, et tegeles vaimse sfääriga juba lapsena ja need anded võivad pärineda türklaselt isalt, kelle esiemad olid samuti ravitsejad ning et tema suurim koostööpartner on samuti terapeudina tegutseva ema Kristiina. Telegramile räägib Maria oma peamiselt oma praegusest teekonnast.”

DALÍ PODCAST #50

Maria Katariina Kuusing on terapeut, Teadvusteraapia keskuse looja ja juht, kirjanik, šamanismi praktiseerija ja eluaegne selgeltnägija. Ta on juhtinud gruppe ja nõustanud tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal. Lisaks sellele on ta välja töötanud unikaalse teraapiameetodi – Polüteraapia -, mis on aastatepikkuse praktilise kogemuse ja teadust ühendava töö tulemus. Tema teadmistest võid osa saada veel kahest ilmunud raamatust: ,,Peidetud nõiavägi tänapäeva inimesed” ning ,,Teadliku elu meistriklass”.”

Terevisioon

Maria Katariina Kuusing ja Edgar Gergel kommenteerivad päevateemasid

Õhtu! saade

“«Õhtu!» Võimetega ema ja tütar paljastavad Jüri saladused, külas on Maria Katariina Kuusing ja Kristiina Kuusing.”

"Läbi suve Taaviga" saade

Taavi Libe rändas oma uues suvises saates Viljandimaale, kus tuntud šamaan Maria Katariina Kuusing peab laagrit ja lubab inimeste varjud nende pealt maha lükata. Taavi proovib, kas ka temal õnnestub puhtamaks saada.

“Vallaline kaunitar reageerib” saade

“Eesti teleajaloo skandaalseim ja valusaim armastuslugu sai tele-eetrite ees dramaatilise lõpu. “Vallaline kaunitar reageerib” viimasesse saatesse külla terapeudi ja koolitaja Maria Baydari ning koolitaja ja coach‘i Raido Rõivase, kes arutlesid ka sellel teemal, et miks tihti naistele meeldivad kättesaamatud mehed.”

Postimees.ee artikkel

” Koolitaja ja coach Maria Baydar istus oma raamatut «Teadliku elu meistriklass» kirjutades Osho rahvusvahelises meditatsiooni aašramis ja oli frustreerunud, et ükski teooria elu mõtte kohta, mida ta oli siiani kuulnud, ei andnud talle rahuldavat vastust ega õiget tunnet südames. “

Buduaar.ee artikkel

“Koolitaja ja coach Maria Baydar kirjutab oma raamatus „Teadliku elu meistriklass“, et kõige hävitavamaks jõuks on enda võrdlemine teistega. Sageli otsime endaga rahulolu ja enese aktsepteerimist, üritades täita ühiskonna poolt seatud naiseks olemise, kuid tänapäeval rohkem juba kodanikuks olemise ideaale.”