Skip to main content

Maria Baydar meedias

Intervjuud, artiklid, podcastid

Buduaari artikkel

“Coach, motivatsioonikõneleja, enesearengu treener ja koolitaja Maria Baydar toob välja, et heaolu praktika on selguse ja teadlikkuse loomine ning murede-probleemide lahendamine koostöös kliendiga.”

TV3.ee artikkel

“Eksootilise silmapilguga oskab Maria Baydar panna ennast elegantsel moel kuulama ja vaatama. Tema missiooniks on aidata korrastada inimeste maailmapilti või sisekaemusi, et jõuda lähemale tõelise rahulolu ning õnneni.”

Personaliuudised.ee artikkel

Coach ja koolitaja Maria Baydar kirjeldab, et psüühika varjukülg on teadvusse peidetud hirmud, traumad, läbielamised, hinnangud, kriitika, sõltuvused, pahed, ihad, fetišid – kõik see, mida inimene eitab, alla surub, ignoreerib.

Budaar.ee artikkel

Coach Maria Baydar selgitab, et sisemine potentsiaal on võimaluste, tarkuse ja oskuste allikas inimese sees, milleks on eeldus ja unikaalne disain vaid temal.

Budaari video

Coach ja koolitaja Maria Baydar selgitas Ühenduses High on Life festivalil, et meis kõigis on mees-, naisenergia ja lapselik energia – see on meie sisemine perekond.

Õhtuleht.ee artikkel

Coach ja koolitaja Maria Baydar selgitas Ühenduses High on Life festivalil, et varjukülg on see osa inimese psüühikast, kuhu on peidetud kõik tema jaoks ebameeldiv…

Delfi.ee artikkel

Coach ja koolitaja Maria Baydar selgitab, kuidas on toitumine seotud meie mõtteviisi ja lapsepõlvest saadud uskumustega ning jagab nõuandeid, kuidas võtta omaks tervislik suhe toiduga.”

Postimees Raamatuportaal artikkel

“Raamatu «Enesekasutusjuhend» autor Maria Baydar ütleb, et kõigis inimestes on olemas varjukülg. See on inimese varjuolemuse osa, mida oleme õppinud eitama ja ignoreerima.”

Naistejutud podcast #305

“Eneseareng on inimesele hea, selles pole kahtlust. Kuid sel teekonnal varitseb ka tõsiseid ohte. Näiteks võib jääda supervaimsuse lõksu. Mis see on, kuidas selliseid inimesi ära tunda ja kuidas ennast hoida, räägib coach ja koolitaja Maria Baydar. Saatejuht Kristina Herodes.”

Ausad Naised podcast #92

“Teie ees on uus saade ja külaliseks on Maria Baydar, kes on terapeut, koolitaja, kirjanik, vaimse heaolu strateeg ja praktik ning coach, kellel on inimestega töös 11 aastat praktilist kogemust. Saade sai lõbus, aus, tõsine, humoorikas ehk väga mitmekülgne! “

Postimees Raamatuportaal artikkel

“Ärevus on normaalne tunne, aga kontrolli alt väljudes võib see muuta elu piinarikkaks. Maria sõnul on ärevus tegelikult normaalne tunne, mis on kõigi elus ja on mõneti vajalik .”

Puuduta Mind saade #263

“Müstilistele ja vahel ka maistele teemadele pühendunud ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi „Puuduta mind“ saate külaliseks on seekord Maria Baydar – terapeut, suurkoolitaja, motivatsioonikõneleja, kirjanik, šamanismi praktiseerija, unistuste elu ja vaimse heaolu strateeg ning enesearengu õpetaja, kellel on aastatepikkune praktiline kogemus.”

TV3.ee artikkel

“Eesti teleajaloo skandaalseim ja valusaim armastuslugu tele-ekraanil on lõppenud. Pärast dramaatilisi sündmusi kutsusime “Vallaline kaunitar reageerib” viimasesse saatesse külla terapeudi ja koolitaja Maria Baydari ning koolitaja ja coach’i Raido Rõivase, et vaadata tagasi finaalile ning Pärnus toimunud skandaalsele sõnavahetusele.”

Postimees.ee artikkel

“Koolitaja ja coach Maria Baydar jagab nelja raamatusoovitust, mis aitavad muuta elu paremaks. Raamatutest leiab praktikaid ja nõuandeid, kuidas muuta erinevaid eluvaldkondi.”

Intervjuu Maria Baydariga

“Mida annab tantra enesearengule ja kuidas see toetab kasvamist paaris. Nendele ja teistele küsimustele vastab müstiline Maria Baydar.”

Naistekas artikkel

“Koolitaja ja coach Maria Baydar nendib, et elu ise valis ta tegema seda, millega ta praegu tegeleb. Ta selgitab, et nii kaua kui ta end mäletab, on ta olnud väga huvitatud strateegiatest ja meetoditest, kuidas lõpetada ära vaimsed kannatused, murda läbi sisemistest takistustest ja saavutada unistusi.”

Õhtuleht.ee artikkel

“Teadvusteraapia keskuse looja ja juhi Maria Bayder’i poole pöörduvad inimesed, kellel on kontrolli alt väljunud ärevus, paanikahood, ülitugev ülemõtlemine või läbipõlemine, millest omakorda tekivad teised terviseprobleemid: stress, hirmud tuleviku ees, kontakti puudumine iseendaga. Sellest tulenevalt saavad kannatada suhted ja eneseteostus, kaob elurõõm ja teotahte, maad võtab depressioon, suur emotsionaalsus ja ülitundlikkus.”

Telegram.ee artikkel

” Oma varasemates intervjuudes on Maria avaldanud, et tegeles vaimse sfääriga juba lapsena ja need anded võivad pärineda türklaselt isalt, kelle esiemad olid samuti ravitsejad ning et tema suurim koostööpartner on samuti terapeudina tegutseva ema Kristiina. Telegramile räägib Maria oma peamiselt oma praegusest teekonnast.”

DALÍ PODCAST #50

Maria Katariina Kuusing on terapeut, Teadvusteraapia keskuse looja ja juht, kirjanik, šamanismi praktiseerija ja eluaegne selgeltnägija. Ta on juhtinud gruppe ja nõustanud tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal. Lisaks sellele on ta välja töötanud unikaalse teraapiameetodi – Polüteraapia -, mis on aastatepikkuse praktilise kogemuse ja teadust ühendava töö tulemus. Tema teadmistest võid osa saada veel kahest ilmunud raamatust: ,,Peidetud nõiavägi tänapäeva inimesed” ning ,,Teadliku elu meistriklass”.”

Terevisioon

Maria Katariina Kuusing ja Edgar Gergel kommenteerivad päevateemasid

Õhtu! saade

“«Õhtu!» Võimetega ema ja tütar paljastavad Jüri saladused, külas on Maria Katariina Kuusing ja Kristiina Kuusing.”

"Läbi suve Taaviga" saade

Taavi Libe rändas oma uues suvises saates Viljandimaale, kus tuntud šamaan Maria Katariina Kuusing peab laagrit ja lubab inimeste varjud nende pealt maha lükata. Taavi proovib, kas ka temal õnnestub puhtamaks saada.

“Vallaline kaunitar reageerib” saade

“Eesti teleajaloo skandaalseim ja valusaim armastuslugu sai tele-eetrite ees dramaatilise lõpu. “Vallaline kaunitar reageerib” viimasesse saatesse külla terapeudi ja koolitaja Maria Baydari ning koolitaja ja coach‘i Raido Rõivase, kes arutlesid ka sellel teemal, et miks tihti naistele meeldivad kättesaamatud mehed.”

Postimees.ee artikkel

” Koolitaja ja coach Maria Baydar istus oma raamatut «Teadliku elu meistriklass» kirjutades Osho rahvusvahelises meditatsiooni aašramis ja oli frustreerunud, et ükski teooria elu mõtte kohta, mida ta oli siiani kuulnud, ei andnud talle rahuldavat vastust ega õiget tunnet südames. “

Buduaar.ee artikkel

“Koolitaja ja coach Maria Baydar kirjutab oma raamatus „Teadliku elu meistriklass“, et kõige hävitavamaks jõuks on enda võrdlemine teistega. Sageli otsime endaga rahulolu ja enese aktsepteerimist, üritades täita ühiskonna poolt seatud naiseks olemise, kuid tänapäeval rohkem juba kodanikuks olemise ideaale.”