Skip to main content

Sinu sisemiste ressursside võimendamiseks

Alateadvuse ümberprogammeerimine

Alateadvuse ümberprogrammeerimise eesmärk on muuta piiravad uskumused ja mõttemustrid, et luua positiivseid muutusi meie elus.

See võimaldab mõjutada oma mõtteid, uskumusi ja käitumist positiivsemal viisil ning luua elu, mis on tasakaalus, rahuldustpakkuv ja harmooniline.

Transurfing

Transurfing on salajane meisterpraktika reaalsuse loomisest, mis viib sind avastusretkele, et saaksid luua elu, mida oled alati soovinud. See on meetod, mis õpetab sulle, kuidas mõista ja juhtida oma reaalsust.

Tegemist on jõulise tehnikaga, millega saab korda saata võimatut ja juhtida oma saatust.

Teadliku suhte meistriklass

Mis on teadlik paarisuhe? Mida me saame teha selleks, et luua ja hoida paarisuhtes ühendust?

Loengus tuleb juttu olulistest väärtustest, enda vajaduste väljendamisest, emotsionaalsest turvatundest ja paljust muust olulisest.

Avasta oma positiivne intelligentsus

“Avasta oma positiivne intelligentsus” loeng paljastab kõik meie sisemised sabotöörid, millega igapäevaselt ennast petame ja reedame.

Raido Rõivas õpetab osalejatele, kuidas tulla välja ellujäämisrežiimilt ning rakendada uinunud potentsiaal enda kasuks maksimaalselt tööle!

Avasta oma Varjukülg ja peidetud potentsiaal

Kas oled kunagi mõelnud, mis toimub sinu mõtete ja emotsioonide tumedamas nurgas?

Ainulaadne meistertöötuba varjuküljest pakub sulle võimalust uurida oma tumedamat poolt. Varjukülje osaks on kõik ebameeldivad tunded, varjatud soovid, kinnisideed, traumad, ihad, hirmud, fetišid – kõik, millele inimene ei julge otsa vaadata ega endale tunnistada.

Enesearmastuse meistriklass

Enesearmastus on teema, millega iga inimene tegeleb terve oma elu. Sellest räägitakse väga palju, aga tõhusaid lahendusi, mis igal inimesel toimiks justkui pole.

“Enesearmastuse meistriklass” loengus õpid selgeks kasulikud nipid, kuidas oma piire austada, leida üles oma sisemine rõõm ja luua suurepärast suhet iseenda ja teistega.

Hingehaavade uurimine ja tervendamine

Hingehaavad on emotsionaalsed haavad, mis võivad tekkida minevikus läbi traumeerivate kogemuste, kaotuste, suhete purunemiste või muude raskete olukordade.

Videoloengu käigus õpid tõhusaid enesetervendamise meetodeid, et saaksid edasi liikuda, tunda ennast terviklikumana ning elada täisväärtuslikumat elu.

Murra läbi sisemistest takistustest

Oleme kõik ilmselt elus kogenud hetki, kus meie sisemised hirmud, kahtlused või minevikust tulenevad mõjud on pidurdanud meie arengut või valikuid elus.

Videoloeng “Murra läbi sisemistest takistustest” viib sind teema tuumani ja annab sulle vajalikud vahendid, et neid takistusi ületada.

Kommunikatsioon tervendavas paarisuhtes

Suhtlemine on ühe tugeva suhte alustala. Kuid alati pole see pealtnäha lihtne omadus sugugi kerge ja loomulik. Paljudele paaridele saab hävitav või koguni puuduv kommunikatsioon saatuslikuks.

Videoloengus avastame põhjuseid, miks on meestel ja naistel nii raske teineteist mõista ning end mõistetavaks teisele poolele teha.

Depressioon, ärevus, enesejuhtimine

Depressioon, kahjulik stress ja ärevushäired on kogemused ja psüühilised seisundid, millega on väga raske toime tulla ning iga kogemus on äärmiselt erinev ja isiklik. Kogejale võib tunduda, et sellest polegi pääsu.

Videoloengu käigus õpid selgeks sügavad ja võimsad, kuid lihtsad praktikad ja võtted, et olla iseendale parim tervendaja ja terapeut.

Teadliku ja tulemusliku loomise võtmed

Olgu siis tegu isikliku eesmärgi saavutamise või ettevõtte edu tagamisega – teadlikkus ja tulemuslikkus on märksõnad, mis juhatavad õigele teele.

Just teadlik loomine on see, mis annab visioonile jõu ja suuna ning tulemuslikkus paneb meie unistused teostuma.

Tervenemine haavatavuses

Haavatavus ei tähenda nõrkust, vaid pigem julgust tõsta pea kõrgemale ja avastada, kes me tõeliselt oleme.

Õpid, kuidas omaks võtta oma haavatavusi kui tugevusi ning kuidas muuta elu rasked hetked võimalusteks kasvada.

Hingetervendus läbi sisemise lapse

Rännak "Hingetervendus läbi sisemise lapse” tervendab ja transformeerib kõik ebakõlad, valu, kurbuse, tekkinud blokeeringud, piirangud, sisemised takistused jms, mille oleme lapsepõlves endale külge haakinud või traumade tõttu loonud.

Keskmesse jõudmine ja sisemise tasakaalu loomine

Rännak "Keskmesse jõudmine ja sisemise tasakaalu loomine" aitab taastada harmoonia oma keha ja hingega ning toob sind tagasi oma keskmesse ja fookusesse. Igapäevaelus kipume sageli oma fookusest kõrvale kalduma ning seetõttu kaotame ka oma kire, sisetunde ja õige tee.

Südamekeskuse avamine ja tervendamine

Meditatsioonirännak "Südamekeskuse avamine ja tervendamine" on võimas häälestus, mis aitab terveneda igal aspektil sinus ja sinu elus. Sinu südamevägi kingib sulle avanemisel tohutu ilu, kauniduse, puhtuse, kõige kõrgema vibratsiooni, tänulikkuse ja piiramatu armastuse kogemuse.

Sisemise rahu ja meditatsiooniseisundi saavutamine

Rännak "Sisemise rahu ja meditatsiooniseisundi saavutamine" aitab sul leida endas peituvat sügava rahu seisundit ning vabastab kehast pingeid ja negatiivset energiat. Rännak on väga hea mediteerimise harjutamiseks

Ühendus kõiksuse jõuga läbi seksuaalenergia avamise

Käesolev audiorännak "Ühendus kõiksuse jõuga läbi seksuaalenergia avamise" tervendab inimese loomise allikat – seksuaalenergiat, väge ning lubab läbi selle aktiveerumise kogeda piiritut ühendust Algallika, Universumi ja Kõiksusega.

Rännak avab rändajas tohutu loomise väe, manifesteerimise jõu ning tasakaalustab tema mees- ja naisenergiaid.

Enesekasutusjuhend

"Enesekasutusjuhend. Avasta oma superpotentsiaal" on raamat, mis võib olla sinu uue elu alguseks.

Siin on igale lugejale rikkalikult meisterpraktikaid ja eneseteraapiavõtteid, kuidas kujundada unistuste elu, parandada kiirelt enesetunnet, töötada oma emotsioonide ja vaimse seisundiga, avastada sisemised takistused ja oma unikaalne potentsiaal.

Raamat kannab edasi olulist sõnumit: Eneseareng pole hirmutav, vaid põnev, kerge ja nauditav teekond õnneni.

Teadliku elu meistriklass raamat

“Teadliku elu meistriklass” raamat õpetab sind mõistma oma sisemisi emotsioone, leidma rõõmu väikestest asjadest, tegema rahu oma lapsepõlvega ning looma tähendusrikkaid suhteid, mis toovad sügavat rahulolu.

Raamat avab sinu silmad teadmisele, et armastus ja rõõm asuvad alati sinu sees.

Praktikavihik ''VARI''

Varjukülje avastamine - põnev ja intrigeeriv teekond inimese psüühika sügavustesse!

Meis kõigis on olemas nii valguse kui ka varju pool. Praktikavihik "VARI" pakub sulle võimalust uurida oma tumedamat poolt.

Kas oled kunagi mõelnud, mis toimub sinu mõtete ja emotsioonide tumedamas nurgas?

Praktikavihik ''Armastusetee iseendani''

“Armastuse tee iseendani” on praktiline töövihik, mis avab uksed enesearmastuse maagilisse maailma.

Kas oled valmis avastama sügavamat armastust iseenda vastu? Tahad tunda rõõmu, tasakaalu ja rahulolu enda elus?

Siis see töövihik on just Sinu jaoks!