Skip to main content

Sinu sisemiste ressursside võimendamiseks

Avasta oma Varjukülg ja peidetud potentsiaal

Ainulaadne Meistertöötuba Varju Väest.
Kuidas pöörata oma varjuküljes peituv väeks, et näeksid läbi selle valgust, sinus juba peituvat potensiaali?

Enesearmastuse meistriklass

Iga enesearengu teekond algab selle kõige tähtsama alustõega: Kõik algab enesearmastusest.

Hingehaavade uurimine ja tervendamine

Mis on hing ja kuidas saab seda uurida? Kas hing saab olla katki? Kui jah, siis kuidas seda tervendada? Õpi tõhusaid enesetervendamise meetodeid ning tutvu oma sisemise perekonnaga.

Murra läbi sisemistest takistustest

Omanda enesejuhtimise meisterteadmised ja pane need praktikasse! Teadliku enesejuhtimise tulemusel, ei jää ükski väljakutse ega takistus ületamatuks.

Kommunikatsioon tervendavas paarisuhtes

''Armastuse uus sügavus'' koolitustesari on mõledud nii vallalistele kui ka paaridele - kõigile neile, kes soovivad oma elus kogeda sügavalt rahuldustpakkuvat ja harmoonilist, õnnelikku paarisuhet ja/või tervendada olemasolevat paarisuhet.

Depressioon, ärevus, enesejuhtimine

On kurb tõdeda, et tänapäeva maailmas on depressioon, kahjulik stress ja ärevushäired kimbutamas paljusid.
Need on kogemused ja psüühilised seisundid, millega on väga raske toime tulla ning iga kogemus on äärmiselt erinev ja isiklik.

Teadliku ja tulemusliku loomise võtmed

Kas kujutad ette, kui palju võib ebateadlik loomine sinu elu kahjustavalt mõjutada? Kas ja kui palju saab inimene mõjutada oma saatust? Luua seda, mida ta tõeliselt ihkab? Kas see on võimalik? Kui jah, siis kuidas seda teha?

Tervenemine haavatavuses

Tantraga seostatakse esmasena kohe vaid seksi ja kõike, mis sellesse puutub. Sellel on oma põhjus, kuid tegelikult on tantra sügav, tunnetuslik, harmooniline ja õnnelik elamise viis, mille elemente saab kasutada igas elu valdkonnas ja hetkes.

Hingetervendus läbi sisemise lapse

Rännak ,,Hingetervendus läbi sisemise lapse” lubab tervendada ja transformeerida kõik ebakõlad, valu, kurbuse, tekkinud blokeeringud, piirangud, sisemised takistused jms, mille oleme lapsepõlves endale külge haakinud või traumade tõttu loonud.

Keskmesse jõudmine ja sisemise tasakaalu loomine

Käesolev rännak aitab taastata harmoonilise olemise oma keha ja hingega ning toob sind tagasi oma keskmesse ja fookusesse. Igapäevaelus kipume sageli oma fookusest kõrvale kalduma ning seetõttu kaotame ka oma kire, sisetunde ja õige tee.

Südamekeskuse avamine ja tervendamine

Südame väe avamise meditatsioon on võimas häälestus, mis aitab terveneda igal aspektil sinus ja sinu elus. Sinu südamevägi kingib sulle avanemisel tohutu ilu, kauniduse, puhtuse, kõige kõrgema vibratsiooni, tänulikkuse ja piiramatu armastuse kogemuse.

Sisemise rahu ja meditatsiooniseisundi saavutamine

Rännak aitab leida endas peituva sügava rahu seisund ning vabastab kehast pingeid ja negatiivset energiat.

Ühendus kõiksuse jõuga läbi seksuaalenergia avamise

Käesolev audiorännak tervendab inimese loomiseallikat – seksuaalenergiat, loomisväge ning lubab läbi selle aktiveerumise kogeda piiritut ühendust Algallika, Universumi ja Kõiksusega. Rännak avab rändajas tohutu loomiseväe, manifesteerimise jõu ning tasakaalustab tema mees- ja naisenergiaid.

Teadliku elu meistriklass raamat

Kirjutasin selle raamatu, et inimkond võiks end läbi murda orjanduslikust programmist ja jõuda
sügava valgustumise seisundini. Soovin aidata sul muuta praegune elukogemus tõeliselt läbimurdvaks
ja võimsaks, sest valgustumine ei ole mõeldud vaid üksikutele!

Praktikavihik ''VARI''

Varjukülg on see osa inimese psüühikast, mida oleme harjunud alla suruma ja eirama. Varjukülje osaks on kõik ebameeldivad tunded, iseloomuomadused, mineviku läbielamised, traumad, ihad, hirmud, fetišid – kõik, millele inimene ei julge otsa vaadata, mida ei taha tunnistada enda kohta.
Varju töövihik toimib põhimõttel Teadvustamine = tervenemine.

Praktikavihik ''Armastusetee iseendani''

Enesearmastuse tervendamine on midagi palju enamat, kui lihtsalt hea suhte loomine iseendaga. See on oma väe leidmine, see on eneseusalduse ja eneseusu taastamine. See on tema lapsepõlve haavade ja sisemise lapse tervendamine. Kutsun Sind looma sinu elu romantiliseimat armastuslugu – iseendaga.