Allahindlus!

Armastuse tee iseendani

20,22 

“Armastuse tee iseendani” on praktiline töövihik, mis avab uksed enesearmastuse maagilisse maailma.

Kas oled valmis avastama sügavamat armastust iseenda vastu? Tahad tunda rõõmu, tasakaalu ja rahulolu enda elus? Siis see töövihik on just Sinu jaoks!

Käesolev potentsiaalitöövihik on loodud polüteraapia alustel, et juhendada sind rohkem oma piire austama, leidma üles oma sisemist rõõmu ja looma suurepärast suhet iseenda ja teistega.

Polüteraapia meetod on praktiline eneseteraapia, mille läbi õpid vabanema mineviku ängistavatest uskumustest, taastad eneseusalduse ja lood samm-sammult sügava ja mõtestatud elu nii, et Sul on iseendaga hea koos olla.

Olenemata sellest, kas su elus on keerulised väljakutsed või soovid lihtsalt enda arengule keskenduda, see töövihik annab sulle vajalikud vahendid ja inspiratsiooni, et astuda julgelt edasi omaenda armastuse teekonnal.

Soeta “Armastuse tee iseendani” töövihik ja avasta uus maailm täis armastust iseenda ja elu vastu!

NB! Toote eest tagastatakse raha ainult juhul, kui praktiliste harjutuste tulemusena saadud väärtus ei vasta Teie ootustele (näiteks kui olete täitnud töövihiku lõpuni, kuid pole saavutanud soovitud tulemusi). Muul juhul ei ole võimalik toodet tagastada.

Kategooria: