Skip to main content

Life-coach, koolitaja, kirjanik

Minu kirg on aidata inimesel jõuda temas peituva unikaalse potentsiaalini.

Seisan sinu kõrval teadliku elu loomise teel!

Minu kirg on aidata inimesel jõuda temas peituva unikaalse potentsiaalini.

Seisan sinu kõrval teadliku elu loomise teel!

Life-Coach,

koolitaja,

kirjanik

Enesejuhtimise ja vaimse heaolu strateeg

Et saaksid võtta maksimumi elust ja luua teadlikult seda, mida sinu hing soovib!

"Seisan sinu kõrval teadliku elu loomise teel!"

Maria Baydar on coach, koolitaja, motivatsioonikõneleja, kirjanik, unistuste elu ja vaimse heaolu strateeg ning enesearengu treener, kellel on 11 aastat praktilist kogemust.

Maria on loonud Tallinnas Eesti populaarseima teraapia keskuse, teadvusteraapia keskuse ning arendanud rahvusvahelise heaolu retriidikeskuse Haapsalu lähedal.

Ta on juhendanud tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal, aidates neil avada neis peituv tõeline potentsiaal, elamise kirg ja teadlikkus.

Missioon

Maria Baydar on coach, koolitaja, motivatsioonikõneleja, kirjanik, unistuste elu ja vaimse heaolu strateeg ning enesearengu treener, kellel on 10 aastat praktilist kogemust. Ta on kirjutanud 3 raamatut ja töötanud välja ainulaadse eneseregulatsiooni meetodi - polüteraapia.

Maria on õppinud Ivar Lukki ja Duncan Coppocki käe all Coachingut nii eraisikutele, ettevõtetele kui juhtidele (tunnistus manuses). Tal on kogunenud individuaalsete vastuvõttude praktikat enam kui 2500 h ja polüteraapia õpetamise tunde üle 1500 h. Kui nendele tundidele lisada aastate jooksul läbiviidud kolmepäevased seminarid, siis on Maria pühendunud praktilise psühholoogia teadmiste edasiandmisele kindlasti rohkem kui 5000 h.
Maria on töötanud ja õppinud ka kriisiabis. Olles sellele valdkonnale väga pühendunud olnud rohkem kui 10 aastat, on tal väga tugev praktiline kogemustepagas. Maria täiendab end ka Tartu Ülikoolis psühholoogia erialal ja ettevõtluse ja projektijuhtimise erialal.

,,Minu missioon on olnud ja on ka edaspidi aidata luua inimestes ja ühiskonnas selgust, julgust, kirge, motivatsiooni, eneseteadlikkust. Tahan aidata inimestel oma elukogemusest võtta maksimumi ja õpetada neile, kuidas luua oma ellu rohkem rõõmu, tasakaalu, õnne ja väärtust.''

Igapäevaselt tegeleb Maria eraisikute kui ka ettevõtetega, õpetades edasi polüteraapia praktilisi enesejuhtimise oskuseid. Maria suur kirg on avastada ja luua pühendunult uusi praktilisi ja heas mõttes revolutsioonilisi, kiirelt toimivaid meetodeid enesejuhtimiseks, mis tagavad kestva rahulolu. Ettevõtete maastikul on Maria missiooniks parandada ja kasvatada ettevõtete edu ning tulemuslikkust läbi töötajate igapäevase heaolu taseme tõstmise ja praktilise psühholoogia oskuste arendamise.