Skip to main content

Life-coach, koolitaja, kirjanik

Minu kirg on aidata inimesel jõuda temas peituva unikaalse potentsiaalini.

Seisan sinu kõrval teadliku elu loomise teel!

Minu kirg on aidata inimesel jõuda temas peituva unikaalse potentsiaalini.

Seisan sinu kõrval teadliku elu loomise teel!

Life-Coach,

koolitaja,

kirjanik

Enesejuhtimise ja vaimse heaolu strateeg

Et saaksid võtta maksimumi elust ja luua teadlikult seda, mida sinu hing soovib!

"Seisan sinu kõrval teadliku elu loomise teel!"

Maria Baydar on coach, koolitaja, motivatsioonikõneleja, kirjanik, unistuste elu ja vaimse heaolu strateeg ning enesearengu treener, kellel on 11 aastat praktilist kogemust.

Maria on loonud Tallinnas Eesti populaarseima teraapia keskuse, teadvusteraapia keskuse ning arendanud rahvusvahelise heaolu retriidikeskuse Haapsalu lähedal.

Ta on juhendanud tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal, aidates neil avada neis peituv tõeline potentsiaal, elamise kirg ja teadlikkus.

Missioon

Minu missioon on olnud ja on ka edaspidi aidata luua inimestes ja ühiskonnas selgust, julgust, kirge, motivatsiooni, eneseteadlikkust. Tahan aidata inimestel oma elukogemusest võtta maksimumi ja õpetada neile, kuidas luua oma ellu rohkem rõõmu, tasakaalu, õnne ja väärtust.

Minu isiklik teekond on kinkinud mulle erinevaid raskuseid ja pühitsusteste. Olen alati teadnud oma elueesmärki selles elus ja selleks antud potentsiaali sellest ajast, kui ma ennast mäletan. Kõik see on muutnud mu elutee lihtsamaks, kuid teisalt raskemaks. Olen väga tänulik kõikidele väljakutsetele ja õppetundidele (ja uskuge mind, need kogemused on olnud sellised, mida enamus inimesed näevad vaid filmides), sest see on teinud minust minu ja andnud tugeva teadmistepagasi, et tervendada elusid.

"Olen pühendanud oma elu selleks, et juhendada inimesi nende eluteel läbi tekkivate kogemuste, füüsiliste ja emotsionaalsete raskuste. Minu suurim kirg on näha ja kogeda, kuidas inimesed avastavad enda tõelise potentsiaali ja õpivad seda rakendama oma elu parimaks õnnelikuks loomiseks. Igas ühes on see unikaalne vägi olemas - eranditult!"