Allahindlus!

Praktikavihik VARI

20,22 

Varjukülg on see osa inimese psüühikast, mida oleme harjunud alla suruma ja eirama. Varjukülje osaks on kõik ebameeldivad tunded, iseloomuomadused, mineviku läbielamised, traumad, ihad, hirmud, fetišid – kõik, millele inimene ei julge otsa vaadata, mida ei taha tunnistada enda kohta.

Varjukülg on ebameeldiv vaid siis, kui teda pidevalt tähelepanuta jätta. Teadvustades ja tunnistades oma varju, saab temast väärtuslik ja võimas vägi, mida oma elus igapäevaselt edu ja õnne loomiseks kasutada.

Varjuküljes peitub tohutu potentsiaal, millest meil aimugi pole, seni kuni peame seda potentsiaali kasutama. Seda aga saame teha läbi varju kogemuste ehk raskete, ebameeldivate väljakutsete keskel, sest siis oleme sunnitud rakendama sisemisi ressursse, mille olemasolu oli varem peidetud.

Selleks et teha teadlikku tööd oma varjuküljega ja avastada selles peituv hindamatu potentsiaal, sai loodud varju töövihik. See on mugav ja lihtne abimees, et sind igapäevaselt juhendada läbi varjukogemuste sisemise väeni. Tee kindlasti kõik harjutused läbi kirjalikult, et luua selgus ja saada reaalsed tulemused.

Varju töövihik toimib põhimõttel Teadvustamine = tervenemine. Kutsun sind varju valgustamise teekonnale, mis on sinu elu kõige tähtsam teekond.

Kategooria: