Kommunikatsioon tervendavas paarisuhtes | Maria Baydar & Raido Rõivas

19,99 

”Armastuse uus sügavus” koolitustesari on mõledud nii vallalistele kui ka paaridele – kõigile neile, kes soovivad oma elus kogeda sügavalt rahuldustpakkuvat ja harmoonilist, õnnelikku paarisuhet ja/või tervendada olemasolevat paarisuhet.

Koolituste sarja on välja töötanud Maria Baydar ja Raido Rõivas, kellel on kahepeale kokku 27 aastat kogemust koolitamises ja inimestega töös.

Koos on ühendatud oma hindamatud teadmised. Sarja II kohtumisel avastame põhjuseid, miks on meestel ja naistel nii raske teineteist mõista ning end mõistetavaks teisele poolele teha. – Kuidas rääkida partneri keeles? – Kuidas ületada takistuste rohke suhtlemisbarjäär ja muuta paarisuhe imeliseks tervendavaks, ühendavaks ja liitvaks kogemuseks läbi kommunikatsiooni? – Kuidas seada tasakaalukalt oma piire ja väljendada oma vajadusi nii, et see tooks tervenemist mõlemale?

Suhtlemine on ühe tugeva suhte alustala. Kuid alati pole see pealtnäha lihtne omadus sugugi kerge ja loomulik.

Paljudele paaridele saab hävitav või koguni puuduv kommunikatsioon saatuslikuks.

Nad isegi ei teadvusta, et nende probleemid võiksid olla äärmiselt lihtsasti lahendatavad! Harmoonilist, toetavat ja armastavat suhtlust, mis võiks paarisuhte kõrgustesse tõsta, takistavad hingehaavad, ego, piiravad uskumused, läbielamised jpm.

Sõnad on suhtes kõige karmim relv, kuid teadlikult keelemaagiat tundes, võivad need olla ka imeravimiks igas suhtes.

Kategooria: