Skip to main content

Tutvu tiimiga

Inimeste aitamisel on Mariale toeks tema poolt väljaõppe saanud terapeudid, kes juhendavad sind isiklikul tervendamise teekonnal.

Kõik terapeudid on läbinud koolitused ja prakikad Maria poolt ning omandanud kõik tema unikaalsed töömeetodid polüteraapias.

Terapeudiga tutvumiseks klikka pildile.

NLP koolitaja ja coach

Raido Rõivas

Raido Rõivas on rahvusvahelise NLP treeneri sertifikaadiga koolitaja ja coach, kes on läbinud kaasaegse rakenduspsühholoogia eriala NLP kursused. Raido on rakendanud saadud oskusi oma töös järjepidevalt üle 10 aasta.

Mastermindi vormis erinevaid teemagruppe üle Eesti on Raido läbi viinud aastast 2009.
”Usun, et inimesel on kaks võimalust –õppida tegelema kõige vajalikuga kasulikul, meeldival ja meisterlikul moel või liikuda ohvrina paratamatuse teel. Keskkonnal on meie üle väga suur mõju, samas on igal inimesel võimalus arendada oskusi ja leida ressursse, et oma ellu soovitud muutusi tuua.
Läbi aastate olen olnud tunnistajaks, et arengule suunatud meeskondadest ja teadlikult läbitud koolitusprogrammidest on sirgunud ennast ja enda tulemusi edukalt juhtivad inimesed.
Koolitajana inspireerib mind võimalus edasi anda kogemusi ning teadmisi, mis aitavad avastada ning kasutada soovitud tulemuste saavutamist toetavaid tegevusmudeleid ja elada elusat elu. ”
Tutvu Raidoga lähemalt: www.competencedevelopment.ee
Transpersonaalse psühholoogia terapeut ja Šamanistlik tervendaja

Kärt Repnau

Kärt Naya Repnau on šamanismi praktiseerija, psühhoterapeut ja vaimne teejuht. Ta on oma teadmised ja oskused kogunud äärmuslike eluõppetundide kaudu, kuid saanud õpetusi erinevate õpetajate ja Teejuhtide poolt läbi kursuste ja koolituste.

”Ma toetan Sind Sinu Teekonnal Iseendani, toon tagasi Su kaduma läinud hingeosad, korrastan ja tervendan Su energiaid, vahendan Sulle juhiseid ja sõnumeid Vaimudelt, valmistan Sulle isiliku amuleti või väeeseme, aitan Sul jõuda vastusteni, mis on olemas Sinu enda sees, puhastan Sinu või Su kodu energiaid või olen Sinu jaoks lihtsalt olemas, kui Sul on vaja ennast tühjaks rääkida ning endasse selgust tuua.

Olen Sinu jaoks olemas täpselt sellel viisil, nagu Sulle vaja on. ”

Polüterapeut ja Šamanistlik tervendaja

Margit Manni

Polüterapeut ja Šamanistlik tervendaja

Indrek Kaine

ndrek on läbinud Maria juhendatud Šamanismi süvaõppe kursuse, mille käigus leidis ta enda elu kutse olla tervendajaks. Seansside käigus kasutab Indrek lisaks šamaanistlikele meetoditele ka Matrixi tehnikaid.

”Mulle meeldib jõuda probleemide tuuman, mille järel tervenduspraktikaid teen täie pühendusega, kirjeldades pidevalt protsessi kulgu et tagada maksimaalne mõistmine.

Tervitan Sind avatud südamega!”

Polüterapeut ja coach

Essi Vahtras

Essi on kahe lapse ema, kes leidis tee teraapiamaailmasse just läbi isikliku emotsionaalse elukogemuse. Nüüdseks on ta läbinud 2 aastased polüteraapia õpingud Teadvusteraapia keskuses. 

Tema põhilisteks valdkondadeks on alateadvuse ja lapsepõlve uskumuste ümberprogrammeerimine, töö lapsepõlve traumadega, juhendatud rännakud, teraapiline nõustamine, energeetiline korrastamine blokeeringute vabastamiseks (ka kaugseansina), laste- ja noorteteraapia ning paariteraapia. 

”Me ei saa muuta oma minevikku ja kogemusi, saame neid märgata, tervendada, aktsepteerida ja igat päeva võtta taas uue võimalusena teha asju teistmoodi iseenda parema olemuse nimel.

Iga kogemus on väärt kogemist ja tuleb sulle tooma tervemat ja õnnelikumat elu.”