Avasta oma Varjukülg ja peidetud potentsiaal | Maria Baydar

35,99 

Ainulaadne Meistertöötuba Varju Väest

Sul pole aimugi oma väest, enne kui sa pead seda kasutama

Elades kiire elutempoga kaootlises maailmas, mis on ajalooliselt kujunenud ühiskondlike piirangute, reeglite ja normide tõttu inimpsüühhikat ja täisväärtuslikku elukogemust kahjustavaks on inimkond unustanud psüühhikasse maetud tõelise aarde – varjukülje.

Indiviidi tasandil eirame ja surume oma varju alla, seega on lihtsam õpetada kogu ühiskonda sama tegema. Oleme jõudnud varju kogemise sügavaimatele tasanditele.

Kuidas pöörata oma varjuküljes peituv väeks, et näeksid läbi selle valgust, sinus juba peituvat potensiaali?

Varjutöö on iga inimese kõige tähtsam töö elus, sest seeläbi saab toimuda TÕELINE tervenemine nii sinus endas kui ka terves suguvõsaliinis.

Varju töötoas õpime endas peituvaid varjuomadusi, selle kujunemist ja väge sügavalt tundma. Viime läbi ka võimsa praktika oma varju väe avamiseks.

Maria Baydar, kes on terapeut, suurkoolitaja, motivatsioonikõneleja, kirjanik, šamanismi praktiseerija, unistuste elu ja vaimse heaolu strateeg ning enesearengu õpetaja, kellel on 11 aastat praktilist kogemust. Ta on juhendanud tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal, aidates neil avada neis peituv tõeline potentsiaal, elamise kirg ja teadlikkus.Videoloeng saadetakse tellija meilile 24h jooksul peale makse sooritamist.

 

Kategooria: