Skip to main content

Sinu ettevõttele

‘’Väljapaistvas ettevõttes ei ole ühtegi tähtsamat omadust, kui üksikisiku austamine’’ – Anthony Robbins

Eneseabi kollektiivis: Stressi juhtimine ja vaimse tervise toetamine

‘’Stressi juhtimine ja vaimse tervise toetamine‘’ on põhjalik ja praktiline koolitus meeskondadele ning juhtidele, kuidas tulla toime stressirohketel perioodidel ja tasakaalustada oma vaimset heaolu. Põhirõhk on mitmekülgsete ja praktiliste teadmiste omandamisel.

Jätkusuutlikult tippu: Produktiivsuse kasvatamine ilma läbipõlemiseta

Produktiivsus ja töörahulolu on ettevõtte edukuse olulised nurgakivid ning seetõttu keskendume sellel koolitusel praktilistele lähenemistele, kuidas saavutada parimaid tulemusi ilma end üle koormamata.

Enesepääste: Taastumine läbipõlemisest ja selle ennetamine

Läbipõlemine on tänapäeval tõsine ja laialt levinud probleem nii tööl kui ka isiklikus elus, millel võib olla oluline mõju inimese terve ülejäänud elule. Olles salakaval ja vaimne seisund, on läbipõlemisest taastumine pikk ja raske protsess.

Harmooniline kollektiiv: Praktilise psühholoogia võtmed konfliktide ennetamiseks ja lahendamiseks

Konfliktid on paratamatu osa meie suhetest ja töökeskkonnast ning oluline on osata nendega toime tulla konstruktiivsel viisil. Koolituse eesmärk on anda praktilisi teadmisi ja oskusi, kuidas mõista, ennetada ja tõhusalt lahendada konflikte nii töö- kui ka isiklikus elus.

Vari kollektiivis – Psüühika varjuküljed kontoris

Kas olete kunagi mõelnud, miks mõni kolleeg teatud moodi käitub või miks mõned olukorrad kontoris tekitavad tugevaid emotsioone? Käesolev koolitus on loodud just selleks, et sügavamalt mõista psüühika varjukülgi, nende avaldumist tööl ja mõju töökeskkonnale.

Tutvu Maria Baydari väljaõppe saanud terapeutidega.

Korraldame elu muutvaid seminare, retriite ja laagreid.