Skip to main content

Teenused

Saavuta tõeline meisterlikkus igas eluvaldkonnas

Coaching: Taasloo end

Läbi aastatepikkuse kogemuse on Maria Baydar välja töötanud ainulaadse ja praktilise nõustamise viisi, mis aitab inimesel saada iseenda parimaks versiooniks ja eneseterapeudiks. Pärast seansse on klient omandanud väärtuslikud oskused ja enesetervendamise meetodid, mida saab kasutada igas olukorras, mis talle elus väljakutseid esitab.

Psühholoogiline nõustamine ja polüteraapia

Seansil käsitleme Sulle tähtsaid teemasid, murekohti ning leiame toimiva lahenduse läbi praktilise lähenemise.

Vajadusel loome personaalselt Sinu jaoks kava ning jätkame seanssidega, kuni oled saavutanud seanssideks seatud eesmärgi.

Kahjuliku väe eemaldamine

Kahjuliku väe eemaldamise protseduuril lähen rännakule, et näha, mis on põhjustanud inimeses haigusseisundi ning eemaldan algpõhjuse. Seejärel asun eemaldama kehast kahjulikku väge läbi šamanistliku meetodi, mis on väga intensiivne ja võimas.

Väetoomine

Inimese vägi (ehk ka väeloom) püsib temaga kuni 9-10 aastaseks saamiseni. Pärast seda hakkab väeloom iga 2-3 aasta tagant vahetuma. On erandeid, mil väeloom püsib inimesega terve elu. Kui inimene on närviline, rahutu, tasakaalust väljas, magab halvasti, tunneb end elujõuta ja tühjana, on see märk, et tema vägi hakkab vahetuma. Väeloom on rahutu ja käib inimesest aina kaugemale, kuni ühel hetkel enam tagasi ei tule.

Hingeosade tagasitoomine

Hingeosad lähevad kaduma läbi traumade, läbielamiste, tugevate äärmuslike emotsioonide, kus kogeme väga tugevat ja väljakannatamatut valu. Sageli jäävad hingeosad kinni paralleelmaailmadesse ning me ei oska neid enam enda olemusse tagasi lõimida või isegi üles leida, sest need võivad olla ka eelmistes eludes.

Spirituaalne nõustamine ja kanaldamine

Seansil saad vastused konkreetsetele küsimustele mineviku, oleviku ja lähituleviku kohta. Arutleme üle murekohad ja küsimused, leiame koos praktilise lahenduse.

Saatuse aktivatsioon

Saatuse aktiveerimise protseduur on ülimalt võimas ning ainult nendele inimestele, kes on valmis tõeliselt läbi murdma ettevisatud takistustest, korduvatest mustritest ja kannatustest. See on võimas vabanemine ja täielikku elumuutust esilekutsuv protsess. Kas oled mõelnud, miks sul ei õnnestu ikka ja jälle lahendada ära mingit õppetundi? Ükskõik, kuidas sa ka ei püüaks, sind tõmmatakse tagasi vanasse mustrisse nagu kummipaelaga.

Tutvu Maria Baydari väljaõppe saanud terapeutidega.

Korraldame elu muutvaid seminare, retriite ja laagreid.