Skip to main content

Meisterliku Manifesteerimise Manuaal

Me kõik soovime olla tõeliselt õnnelikud ja edukad oma unistustes. Miks on nii, et mõnel inimesel toimub loomine kergusega ja kiiresti, teisel aga vaevaliselt ja kaootiliselt?

“Olen koostanud Meisterliku manifesteerimise manuaali selleks, et iga inimene saaks avastada just neid saladusi, mis on olnud läbi aegade edukate inimeste saavutuste põhjusteks.”

Maria Baydar

Õpi ja avasta:

  • Mis on loomise seadused?
  • Kuidas töötab sisemine ja väline looming?
  • Kuidas avada oma potentsiaal?
  • Kuidas kasutada edukate tulemuste saavutamise strateegiaid?
  • Kuidas korrastada oma sisemaailm nii, et sa tõmbaksid ligi sündmuseid ja inimesi vaid oma kõrgemaks hüvanguks?
  • Kuidas leida üles oma sisemised ressursid?
  • Kuidas ületada loomise takistused?

Eduka Loomise saladused

Loomine ehk manifesteerimine on teema, millest enesearenguliikumistes palju räägitakse. Kõik soovivad teada saada, kuidas seda salapärast protsessi edukalt ja tulemuslikult teha.

On olemas teatud loomise seadused ja võtmed, mida praktiseerivad maailma edukaimad inimesed igapäevaselt. Nad on kujundanud manifesteerimise saladustest oma igapäeva rütmid ja saavutavad tänu sellele tulemusi, milleni enamus inimesed kunagi ei jõua, sest nad ei ole avastanud oma loomise võimekust ning oskuseid.

Kas oled tõeliselt valmis avastama oma loomise väge?

Kui tunned, et vajad muutust oma perekondlikus elus, rahaasjades, karjääris või teed oma unistuste elluviimise juurde, siis on see praktiline juhend just sinu jaoks!

See väekas loomise praktika õpik on Sulle täiesti tasuta, kui oled valmis tõeliselt pühenduma! Liitu meililistiga ning lae manuaal alla. Palun lae see alla ainult siis, kui otsustad seda ka täita!

Sisesta oma e-mail: