Skip to main content

TUUM

Virtuaalne mentaalse fitnessi kogukond

Tuum aitab areneda, leida mõttekaaslaseid, kellega jagada oma lugusid, avastada oma powerit, treenida oma meelt ja leida elus selgust, kuhu edasi liikuda.

Kui paindlik oled sina oma igapäeva elu toimetustes ja väljakutsetes? Kas teadsid, et mentaalne fitness teeb sinu vaimse ja mentaalse poole vastupidavaks ja tasakaalukaks? Kas teadsid, et saavutades emotsionaalne paindlikkus, oled edukas igas eluaspektis?

Läheme tuumani! Sinu sisemise potentsiaali sügavusse. Jõudes iseendasse tunned, et oled jõudnud koju. Kes sa oled päriselt? Milleks oled siia ilma sündinud? Millised on sinu anded ja kuidas saad sina oma unikaalsusega luua väärtust, harmooniat ja rahu?

Kui jõusaalis saad tugevdada oma kehalist võimekust ja vastupidavust, siis see kogukond pakub sulle esmaklassilise mentaalse fitnessi kogemuse! See on justkui treeningsaal, aga sinu meelele, et saada parimaks, treenida end vormi ja olla tõeliselt tasakaalus ning õnnelik.

 

Meie kogukonna sündmused on loodud läbi südame, sooviga luua teadlikkust, õnnestumisi, edu ja kestvaid suurepäraseid muutuseid kogu eluks.

Kogukonnas toimuvad igakuised kokkusaamised, webinarid, väljakutsed ja arutelud, mis soosivad sügavat transformatsiooni ja unistuste elu loomist. Webinaridel ja sündmustel kohtud enesearengu valdkonna spetsialistidega, kes jagavad vastava valdkonna hindamatuid teadmiseid ja oskuseid. Õpime otse professionaalidelt.

See on Sinu võimalus tutvuda paljude mõttekaaslastega kogu eluks. Ava end julgelt ja usalda teekonda – nii saab toimuda tõeline tervenemine. Kogukonnaga liitumine on elumuutev kogemus just Sinu jaoks. Võtame vastutuse oma elu ja õnne eest enda kätte ning asume seda oskuslikult kujundama.

Millised hüved kaasnevad kogukonna liikmeks olemisega?

  • Kogukonnaliikmetel on juurdepääs Maria Baydari ja teiste enesearengu teejuhtide poolt koostatud rikkalikule enesearengu materjalide kogumikule
  •  Kõik kogukonnas toimuvad sündmused ja webinarid on kogukonnaliikmele tasuta. Igakuu 3 webinari ja üks praktiline sündmus/töötuba kohapeal Tallinnas
  • Soodustused Maria Baydari töötubadesse ja laagritesse
  • Liitumisel kingituseks Maria Baydari spetsiaalselt disainitud ‘’TUUM’’ alustava kogukonnaliikme töövihik

Info

  • Kogukonnaga liitumisel on esimene kuu tasuta
  • Liitumine vähemalt 6 kuuks – et tulemus oleks maksimaalne ja võimas
  • Kogukonnaliikme osaluspanus on 30€/kuus, korraga tasudes 120€/6-kuud