Skip to main content

Su elus on midagi puudu või seisad silmitsi väljakutsetega, mida ei suuda üksi lahendada? Või ehk oled mõelnud, kas peaksid otsima professionaalset abi, et paremini mõista ja toime tulla oma emotsioonide, suhete või elu üldiste väljakutsetega?

Kui jah, siis oled sa ilmselt jõudnud hetkeni, kus kaalud võimalust pöörduda coachi või polüterapeudi poole, et leida enda kõrvale õppinud ja kogenud inimese, kes oskab sind juhendada tegutsema parema enesetunde ja suuremate eesmärkide suunas. Siin on mõned märgid, mis võivad aidata sul otsustada

1. Tunned, et oled ummikus.
Kui tunned, et oled jõudnud ummikusse ega näe olukorrast väljapääsu, võib professionaalne abi anda uusi vaatenurki ja lahendusi, mida sa ise ei pruugi märgata.

2. Kohanemist vajavad elumuutused ja üleminekud.
Olgu tegemist karjäärimuutuse, lahutuse, lapse sündimise või muu suure elumuutusega, võib olla kasulik konsulteerida oma ala spetsialistiga, et toetada sind sel teekonnal ja aidata kohaneda uue olukorraga, mis võib tunduda võõras või üle pea kasvavat.

3. Korduvad mustrid.
Kui märkad, et teed korduvalt samu vigu või koged korduvaid mustreid oma käitumises, emotsioonides või suhetes, võib teraapia aidata sul mõista nende mustrite põhjuseid ja neist lõplikult vabaneda.

4. Suhteprobleemid.
Kui suhted lähedastega kipuvad korduma samade probleemide ümber ja konfliktid ei lahene, võib polüterapeut olla just see inimene, kes aitab sul leida uusi viise suhtlemiseks ja konfliktide lahendamiseks.

5. Pidev stress või ärevus.
Kui tunned end pidevalt ärevana või stressis ning see mõjutab negatiivselt su igapäevaelu ja heaolu, võib see olla märk, et vajad professionaalset abi.

6. Isikliku arengu soov.
Kui soovid end arendada, avastada oma potentsiaali ja seada selged eesmärgid oma elus, võib coach olla suurepärane partner, kes aitab sul seda saavutada.

7. Madal enesehinnang või enesekindlus.
Kui sa ei usu endasse ega oma võimetesse ning see mõjutab negatiivselt sinu enesehinnangut, võib coachi või polüterapeudi abi olla suureks abiks enesekindluse suurendamisel ja enesearmastuse arendamisel.

Teadvustamine on esimene samm, et saaksid paremini mõista enda vajadusi. Oluline on meeles pidada, et otsus coachi või polüterapeudi poole pöörduda näitab sinu tugevust mitte nõrkust või saamatust. Oluline on kuulata omaenda vajadusi ja teha otsus, mis muudab sinu elukvaliteeti paremaks.

Mina ja minu meeskond oleme sinu jaoks alati olemas!