Skip to main content

Šamaanitöö: Kahjuliku väe eemaldamine

Energiakeha puhastamine ja tervendamine kahjulikest, võõrast hävitavatest energiatest ja energiablokeeringutest

Kahjuliku väe eemaldamise protseduuril lähen rännakule, et näha, mis on põhjustanud inimeses haigusseisundi ning eemaldan algpõhjuse.

Kahjulik vägi on igasugune vägi, mis on meile võõras. Igapäevaselt elame ühises energiasupis ja pidevalt vahetame üksteisega energiaid. Võib juhtida, et kanname teadmatult teineteisele üle kahjustavaid energiaid või haakuvad meiega haavataval hetkel energeetilised olendid, kes toituvad inimese elujõust.

Ehmatada ei ole vaja, see ei ole midagi õudsat, pigem on see tavaline. Inimesed on sageli sellest lihtsalt teadmatud, sest me ei näe energeetilist maailma ja seetõttu ei oska sellega ka ümber käi​​

Pärast kahjuliku väe eemaldamist tuleb kindlasti tagasi tuua ka kaduma läinud vägi, sest kui inimesel oleks algselt vägi temaga olnud, poleks ta üldse haigeks jäänud ega võõrast väge kehasse lasknud.

Vägi tuleb tagasi tuua, et kahjulik ei pääseks tagasi inimese energiasüsteemi ning inimene taastuks, oleks tugev, elujõuline, terve.

Seanssi teostavad Maria Baydari poolt väljaõppe saanud šamanismi praktiserijad ning Maria ise

Taasta ja paranda energiasüsteem

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, online-vahendusel, Haapsalus, Tartu või Tallinnas kohtudes. Leia endale sobiv terapeut, võta ühendust ja broneeri seanss.