Skip to main content

Šamaanitöö: Saatuse aktivatsioon

Eelmise elu saatuse tervendamine ja vabastamine, uue väe aktiveerimine

Uue väe aktiveerimine

Saatuse aktiveerimise protseduur on ülimalt võimas ning ainult nendele inimestele, kes on valmis tõeliselt läbi murdma ettevisatud takistustest, korduvatest mustritest ja kannatustest. See on võimas vabanemine ja täielikku elumuutust esilekutsuv protsess. Kas oled mõelnud, miks sul ei õnnestu ikka ja jälle lahendada ära mingit õppetundi? Ükskõik, kuidas sa ka ei püüaks, sind tõmmatakse tagasi vanasse mustrisse nagu kummipaelaga. Just siis kui hakkad edu saavutama millestki, oled plaksti jälle alguses tagasi. Võibolla saadavad sind läbi elu kroonilised tervisehädad või on alatasa midagi sinu teekonda blokeerimas. Ilmselgelt on tegu sellistel juhtidel kinnijäänud eelmise elu saatusega. Sellisel juhul ei ela sa kunagi päriselt iseenda saatust ega sünni kunagi päriselt iseendaks.

Õnneks saab eelmise elu saatuse lahendada ja vabastada ning tõelise saatuse aktiveerida, mis ei ole kunagi halvem, kui praegune. See on alati parem ning aitab sind lähemale oma tõelisele potentisaalile!

Taasta ja tervenda enda vägi

Kirjuta mulle oma mure ja küsime vaimudelt abi. Enne igat seanssi, selgitan täpselt, mida teen ja hoian sind kõigega kursis.