Skip to main content

Šamaanitöö: Väetoomine

Šamanistlik tervendusseanss oma väe ja elujõu taastamiseks

Väe ja elujõu taastamine

Inimese vägi (ehk ka väeloom) püsib temaga kuni 9-10 aastaseks saamiseni. Pärast seda hakkab väeloom iga 2-3 aasta tagant vahetuma. On erandeid, mil väeloom püsib inimesega terve elu. Kui inimene on närviline, rahutu, tasakaalust väljast, magab halvasti, tunneb end elujõuta ja tühjana, on see märk, et tema vägi hakkab vahetuma. Väeloom on rahutu ja käib inimesest aina kaugemale, kuni ühel hetkel enam tagasi ei tule.

Kui inimesele uut väge ei tooda, hakkavad teda kimbutama igasugused kahjustavad energiad, haigused, emotsionaalne tasakaalutus jne. Ta on haavatav ja kaitsetu. Nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kui inimene on juba haigeks jäänud, on see märk sellest, et vägi on ta maha jätnud. Inimesel võib olla kuni kaks väelooma, seega kui sul üks juba on – tule, toome teise veel juurde! See on äärmiselt võimas tunne! Väetoomise lõpetuseks õpetan, kuidas saad oma väe eest hoolitseda ja temaga koostööd teha.

Taasta ja paranda energiasüsteem

Seansse on võimalik läbi viia telefonitsi, online-vahendusel, Haapsalus, Tartu või Tallinnas kohtudes. Leia endale sobiv terapeut, võta ühendust ja broneeri seanss.