Skip to main content

Mis on psüühiline rünnak?
Psüühiline rünnak võib olla teadlik või mitteteadlik, pahatahtlik soov(nt omakasupüüdlik uudishimu) või energia, mis on suunatud mingile objektile (nt sinu suunas rünnakuna). Rünnakud võivad toimuda mitmetel tasanditel – isiklikul, avalikul, riiklikul, kollektiivsel.

Kes teostavad rünnakuid?
1.Teised inimesed
Inimestel omavahel võivad tekkida energeetilised põrkumised (nt kadedusest, kättemaksuhimust, võrdlemisest teistega), konfliktid, pahameel, mis kandub teisele inimesele üle. Toome näiteks inimesed, kellel on raske periood elus ja nad tunnevad ennast emotsionaalselt tühjana, siis nad(mitte muidugi kõik inimesed!) võivad alateadlikult hakata teistelt elujõudu mingil moel välja manipuleerima. See pole kõigiga nii, aga see võib olla nii inimestega, kes pole ühenduses oma tõelise puhtama olemusega.

2. Energeetilised olendid ehk teadvused
Kui inimese teadvus on keha sees, siis energeetiline olend eksisteerib lihtsalt teadvusena.

3. Egregorid
Egregor on tekkinud sarnaselt mõtlevate inimeste koondumisest, kes oma mõtete, tunnete, käitumisega loovad ühise energeetilise süsteemi, mis hakkab toimima eraldi teadvusena, eraldi nendest inimestest. Egregor muutub omaette teadvuseks.

4. Tumedad olendid
Nad mõjutavad inimest nii, et inimene kogeb kogemust negatiivselt ehk inimene ise annab sellele sündmusele hinnangu. Ta kogeb tumeda olendi mõju halvana. Tumedate olendite peamine eesmärk on toituda inimeste elujõust.

Kuidas nad meile ligi pääsevad?
Tumedad jõud pääsevad meile ligi meie nõrkade, haavatavate kohtade kaudu meie energiaväljas. Energiavälja muudab haavatavaks negatiivsed mõtted, alkohol, narkootikumid, sõltuvused, kiirtoit aga ka ropendamine, taga rääkimine e. klatšimine jne. Tumedate jõudude energiarünnakud pääsevad meile ligi ka siis, kui me ei anna ise oma energiale korraldust ehk kui me ei juhi oma energiat ise ära. Tumedad jõud ei saa meid rünnata, kui me ei lase.

Kus kohas inimene tumedate jõududega kokku puutub?
Tegelikult on igal pool igasuguseid jõudusid. Tumedad jõud võivad olla maskeerunud ennast teistesse inimestesse nii, et nad ise ei pruugi sellest teadlikud ollagi. Kui inimene ise on lasknud ennast emotsionaalselt ja vaimselt väga käest ära, siis on ta äärmiselt kerge marionettnukk tumedatele jõududele. Tumedad jõud on ennast maskeerunud ka religioonidesse, spirituaalsusesse jne. Me puutume tumedate jõududega kokku igas olukorras, kui me tunneme raskeid emotsioone, sõltuvusi, ahvatlusi.

Kuidas tumedad jõud tegutsevad?
Kogu mäng käib emotsioonide peale, aga mitte ainult negatiivsete emotsioonide vaid ka äärmuslike positiivsete emotsioonide peal, mis kisuvad meid keskmest välja. Kui me oleme keskmest väljas, siis on meid lihtsam mõjutada ja meie süsteemi sisse saada. Emotsioonid on tööriist, kuidas tumedad jõud saavad meie elujõudu, meiega manipuleerida ja petta välja meist energiat.

Kuidas tumedate jõudude rünnak meid tundma paneb ja mõjutab? Millised on need tunnused?
Nad saadavad meie teele ahvatlusi ja nad teevad kõike, mis meis mingisuguseid emotsioone tekitavad (sõltuvused, kinnisideed, hirmud, korduvad mustrid jne.). Äärmiselt kerge on tumedate jõudude mõju läbi narkootiliste ainete, alkoholi ja seksi, kui me ei ole oma keskmes. Tunnustena saab välja tuua väsimuse, unetuse, hirmutavad unenäod, terviseprobleemid, emotsioonide kõikumised, söögiisud või selle puudumine, sõltuvused, hirmud, võõrad mõtted ja visuaalid silme ees.

Mis on tumedate jõudude kõrgem eesmärk/potentsiaal? Miks nad siin on ja mis on nende hea pool?
Maailm, milles me elame, on üles ehitatud kahele jõule – näiteks hea või halb, mees või naine, hommik või õhtu, päike või kuu, ei või ja, positiivne või negatiivne ehk polaarne maailm, duaalsus. Kõik on maailmas üles ehitatud polaarsusele. Ka kõikidel negatiivsetel asjadel meie elus on väga tähtis roll. Tumedad jõud aktiveerivad meie varju, seega nad aitavad meid eneseteadvustamisel, et me lõpuks ometi õpiksime elama oma keskmes ja õpiksime juhtima oma energiat. Nad toovad tähelepanu sellele valdkonnale meie elus, mida on vaja arendada või õppida mingi õppetund. Nad suunavad meid välja tulema ohvrimentaliteedist. Tuleb meeles pidada, et kõik juhtub põhjusega ja millegipärast tõmbame selle tumeda jõu mõjutuse endale ligi. Aga eelkõige on vaja mõista, et see on meile hoopis kingitus ja tumedad jõud ongi inimkonnale andmas seda õppetundi, et kuidas oma energiat ja elu juhtida, kuidas tõusta kõrgemasse sagedusse. Nad juhivad tähelepanu meie nõrkadele kohtadele. Kui me neid asju ei kogeks, siis me ei saaks kunagi teadlikuks oma väest ja potentsiaalist!

Kuidas ennast kaitsta või mida teha, kui tumedad jõud on sulle juba ligi pääsenud?
1. Väga hea nipp (kui teate, kes teile seda rünnakut korraldab) on kirjutada paberile selle inimese nimi, panna see pudelisse, kallata vesi peale ja pudel panna sügavkülma. Seda tuleb teha võimalikult neutraalselt, mitte soovide sellele inimesele halba, vaid teha seda hea tundega, enda kaitsmise mõttes. Ära külmutamine külmutab selle inimese energeetika kinni nii, et tema energia ei pääse enam sinule ligi. Hoiad seda külmas nii kaua, kuni sa oled ära unustanud, et see situatsioon sinu elus üldse oli.
2. Voolav vesi, duši all käimine. Anda veel korraldus puhastada enda energiat.
3. Tõhus tööriist on nelja päeva must sool, maagiliste omadustega sool, seda saab osta nt loitsukellerist. See on väga tõhus peavalude vastu jne.
4. Kaitse kristallid

Lisaks eelpool mainitule saab ennast emotsionaalselt ja vaimselt kaitsta praktiseerides tänulikkust, kõrgsageduses elamist, visualiseerides valgust ja armastust, sest tumedad jõud ei seedi armastust, valgust, kõrget sagedust. Nad tahavad ära põgeneda ja nad ei saa sinuga haakuda. Armastustunde kasvatamine enda südames (mõtled nt oma lapse, mehe või kassipoja peale), et sinus tekiks armastuse tunne nii suur, et tumedad jõud tahavad põgeneda. Ka puhas toit aitab hoida sagedust. Kuna tumedad jõud toituvad inimeste elujõust, siis nad ei salli, kui inimene tegeleb oma vaimsusega ja hakkab ennast viima kõrgemasse sagedusse, sest inimene hakkab endas avama valguskanali ja see on tumedatele jõududele ohuks.

Kuidas üldse ära tunda, et rünnak on käimas?
Sageli tunnevad inimesed siis tugevaid peavalusid, mis algavad kukla tagant (see on psüühilise kaitse keskus ja see on üli tähtis koht!). Veel võib inimene tunda väga suurt väsimust, kolmanda silma peal rõhumist/valutamist, oksendamist, paanikahooge, ärevushooge, valusid kehas jne.

Mis on signatuurvibratsioon?
See on inimese energeetiline sõrmejälg, sinule kõige omasem energeetiline sagedus, hingega kooskõlas energeetiline seisund, milles elada. See on kirega elamise seisund, kui oled täielikult ühenduses oma eluga, kirega. Kui inimene on kooskõlas signatuurvibratsiooniga, siis ei haaku talle mitte midagi külge ja ta on võitmatu (elu on voolamises, oled edukas, saavutad kõik, murrad elus läbi jne.).

Mõned küsimused, mida endalt aeg ajalt küsida ja millele kirjalikult vastates saad enda signatuurvibratsiooni korrigeerida:
1. Kui tihti ja miks ma lähen igapäevaselt iseendaga vastuollu/konflikti?
Kui tihti ma ütlen ja, kuigi tahan öelda ei? Kui tihti ma valetan endale või annan endale lubaduse, mida ma ei täida? Kui tihti ma teen midagi, mida ma tegelt ei taha teha, reedan ennast milleski? Kui tihti ma ei väljenda enda vajadusi? Jälgi iseenast teadlikult 5-7 päeva ja pane enda jaoks kõik oluline kirja.
2. Millised suhted panustavad mulle ja millised mitte?
See tähendab seda, et tuleb vaadata, kus on suhe tasakaalust väljas. Sina muudkui annad aga seda ei väärtustata. Teenid oma jõuga teist või teisi inimesi. Selliste suhete puhul ei pea neid suhteid lõpetama, aga teadvustama oma vajadusi ja neid õppima väljendama.
3. Millised teod/otsused/valikud on ajendatud hirmust või armastusest?
Kui need on armastusest, siis sa oled kontaktis oma signatuurvibratsiooniga, aga kui hirmust, siis oled sa keskmest väljas ja sind on kergem mõjutada.
4. Kui tihti ja millal ma eitan iseennast?
“Ah, mis mina, ma ei saa hakkama.”, “Ma ei oska, ma ei usu endasse.” Enese maha tegemine ja oma jõu materdamine.

Nendele küsimustele põhjalikult vastamine ja nende teadvustamine aitab Sinu ellu rohkem tasakaalu luua.