Skip to main content

Mis on armastuse saladus?

 

On see lootus, mida me vaid igatseme ning iial ei ole kogenud?

 

Mina arvan, et Armastus on Hinge ehk Sinu olemus. Aga et kehastudes saada erinevate tunnete kogemusi, siis oleme oma olemusest aeg ajalt eemaldunud. Läheme keskmest välja ja kaotame ühenduse endaga.

 

Olles kontaktis oma olemusega oled 100% kohal Armastuse tundes. Me tunneme armastust teiste vastu, lemmikloomade ja laste vastu, looduse ja loodu vastu, iseenda vastu. Kuid kohe, kui eemaldume oma olemusest, hakkame armastust välja teenima. See aga põhjustab valu, pettumust, hirmu, lootusetust, usaldamatust, üksindust – sest me oleme oma keskmest väljas ja ühendusest äralõigatud.

 

Me saame haiget ja arvame, et armastus on midagi, millega kaasneb alati valu. Kukume mustritesse, mis on vaid kogemusepõhised, mitte reaalsus armastuse olemusest.

 

Armastus tuleb Sinu ellu Sinu enda seest! Armastus on Sinu sees. Sina oledki armastus! Armastus ei saa kunagi otsa, ka siis, kui sul on tunne, et see on täielikult kadunud ja sa püüad valu eest põgeneda.

 

Teinekord tulebki koost laguneda, et endale meelde tuletada, millest me tegelikult tehtud oleme. Teha tööd, mis pole tõeline töö. Loota lootusi, mis pole tõelised lootused. Elada elu, mis pole tõeline elu. Armastada armastust, mis pole tõeline armastus.

 

Miks? Seepärast, et saada selleks, kes ma päriselt olen.

 

Sageli tahame teha ainult ÕIGEID valikuid. Püüame igahinna eest vältida VALET. Tegelikult Vale näitabki sulle, mis on Sinu Õige, Sinu tõde ja tõelisus. Ilma Valeta me ei teaks, ei mõistaks, ei tunneks ega saaks uuesti kontakti oma hinge olemusega.

 

Ühel hetkel, kui oleme piisavalt kogenud neid kehastumises võimalikke teisi tundeid, hakkame kohe otsime teed enda juurde tagasi. Tagasi armastuse juurde, sest see on meie loomulik olek. Kogeda oma olemust kehastumises on ülivõimas kogemus, mis tervendab kogu maailma!

 

Aga kui sa oled otsustanud ja lubanud enda sisse muutused, kui sa oled ennast ümber programmeerinud tagasi armastuse lainele, siis võid hakkata märkama oma elus olulisi muutusi.

 

Kui sa viid ennast armastuse sagedusele, õpid nägema, tunnetama ja tajuma oma maailma läbi armastuse, siis sa mitte ainult ei oska seda enda jaoks vastu võtta, vaid sul tekib armastuse tundega tohutult võimas äratundmine. Sa tunned ära iseennast! Saad kontakti oma Kõrgema Olemusega. Sinu energia hakkab automaatselt armastust endale ligi tõmbama ka väljastpoolt.

 

Sa oled sünnist saati täiuslik ja imeline! Suureks kasvades ei kao sinu väärtuslikkus ja täiuslikkus! Sa ei pea end tõestama ega armastust välja teenima.

 

Kui sa seda teadvustad, siis muutub reaalsus sinu ümber. Muutuvad olukorrad ja inimeste suhtumine sinusse. See kõik on Sinu enda sisemine heli, mis sind juhatab uuele ja kõrgemale lainele Sinu enda elus.

 

Kui me sulgeme oma ukse armastusele, kaob usk, lootus ja usaldus. Kuid sa ei sulge seda ust vaid kogu Maailma vaid ka iseenda jaoks. Iseenda õnnele ja harmooniale.

 

Sellepärast ongi KÕIGE olulisem alustada oma elu tervendamist just enesearmastusest. Sest väline peegeldab sisemist. Nii kuidas maailm kohtleb sind – kohtled sa iseennast.

 
 

KUIDAS ma saan ennast hakata taasarmastama? Jagan teiega täna esimesed sammud enesearmastuse taastamiseks. Mis tõttu üldse kaob ära enesearmastus? See juhtub siis, kui inimene pidevalt reedab iseennast. Ei pea endale antud lubadusi, läheb endaga konflikti, asetab teiste heaolu pidevalt enda omast kõrgemale, ütleb Jah, kuigi tahaks öelda Ei jne. Mis on need hetked, kus sina igapäevaselt end reedad? Kus lähed endaga konflikti? Pane kõik need hetked kirja, et tekiks teadlikkus ja aju looks seoseid, millistes olukordades sa käitud end kahjustavalt ning milliseid olukordi on vaja muuta.

Endaga vastuollu minek on ka enesekritiseerimine, materdamine, negatiivne sisekõne. Püüa kuulata ja vajadusel ka kirja panna, millist lugu sa enda kohta räägid. Kui palju sa ennast kritiseerid? Kas see arvamus sinust on tegelikult sinu arvamus või sulle mingil ajahetkel sisendatud lugu? Sa ei pea seda aktsepteerima ega sellega nõustuma. Sina ise kirjutad endale uue loo, sinu Minapildi, kes sa tegelikult oled ja kuidas sa ennast tunda soovid.

 

Leia endale vaikne paik, istu rahulikult maha, katsu rahuneda ja paar korda sügavalt hingata ning siis küsi endalt üks lihtne küsimus: “Mida ma pean tegema iseenda jaoks, et enda eest täna armastusega hoolitseda? Mida ma saan täna teha, et ennast paremini tunda?”

Sellega võtad vastutuse iseenda heaolu eest ning hakkad iseendale pakkuma seda, millest puudust tunned. Nii saab terveneda enesearmastus, sa hakkad ise looma ja tugevdama enesearmastuse vundamenti – võttes vastutuse ja täites end ise sellega, mida igatsed.

Oluline on see, et sa mõtleksid üksikasjalikult, mida sa hetkel kõige enam enda jaoks vajad ja mida sa saad ise enda heaks teha? See vastus või soov ei pea tulema ühiskonna poolt pakutud või pealesurutud võimalustest. See ei pea olema mõistlik vaid midagi mida sa tegelikult ja päriselt praegu vajad. Lihtsalt tea, et vastus on sinu sees olemas! Ainullt kindel otsus ja järjepidevus viivad sind selle kontaktini ja sa võid kogeda just seda igatsetud ja täiuslikku armastust, mis on kerge, lihtne, voolav, loomulik ja arusaadav. Ilma draamadeta sinu sees või inimeste vahel. Sest see on armastus!

Kuigi see võib tunduda lihtne ülesanne, siis on paljudel sisemised peegeldused, hirmud ja häbitunne, mis hakkab sellel hetkel kohe üles tulema. Lihtsalt pane need endast eemale. Iga päev selle tegevuse edasilükkamiseks on viivitus, mis takistab Sul iseendaga kohtuda! Sul ei ole mitte midagi kaotada, ainult võita ja elust kujundada imeline kogemus!

 

Sellel teekonnal on tähtis mitte jääda üksi, sest muidu vaid süvenevad hülgamisest ja reetmisest tekkinud haavad. Sügavaks tööks enesearmastuse, eneseusu ja enesekindluse täielikuks taastamiseks alusta teraapilist ja teadlikku tööd endaga juba täna!